Refugio Dos Papagaios Ξενοδοχείο
Οι πελάτες του Refugio Dos Papagaios Ξενοδοχείο Ilhabela μπορούν έχουν πρόσβαση στο Νησί Cabras, που είναι σε απόσταση 4 χλμ.
ΛιμάΝι του Sao Sebastiao σε απόσταση 15 λεπτών οδικώς, ενώ ΠαραΛία Praia Grande μόνο 5 λεπτά με τα πόδια από το ξενοδοχείο. Ο ξενώνας σας επιτρέπει να απολαύσετε φυσικά αξιοθέατα όπως η παραλία Barequecaba σε απόσταση 4,1 χλμ.
Επίσης έχει εξοπλισμό σιδερώματος και σίδερο και σιδερώστρα, ενώ τα δωμάτια διαθέτουν μπαλκόνι και γκαρνταρόμπα για μεγαλύτερη άνεση.
Οι πελάτες μπορούν επίσης να απολαύσουν βραζιλιάνικη κουζίνα στο Restaurante Dona Malaguetta που απέχει περίπου 5 λεπτά με τα πόδια από το Refugio Dos Papagaios Ξενοδοχείο.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Παραλία Veloso2182 χλμ.
- Cachoeira Pancada D Agua2067 χλμ.
- ΠαραΛία Curral1681 χλμ.
- Cachoeira Paqueta1178 χλμ.
- Καταρράκτης Ribeirao1073 χλμ.
- Praia do Juliao688 χλμ.
- DPNY Beach Club1501 χλμ.
- Παραλία Grande134 χλμ.
- Παραλία Feiticeira1788 χλμ.
- Cachoeira dos Tres Tombos1321 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Περιφερειακό Αεροδρόμιο Sao Jose dos Campos116 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Στο δωμάτιο
- Wi-Fi στα δωμάτια
- Χώρος ενδυμασίας
- Υπηρεσία σιδερώματος
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- 🕗
Τι ώρα γίνεται το check-out σε τo Refugio Dos Papagaios Ξενοδοχείο;
Σε τo Refugio Dos Papagaios Ξενοδοχείο μπορείτε να κάνετε check out στις 12:00. - 🚪
Τι δωμάτια προσφέρει τo Refugio Dos Papagaios Ξενοδοχείο;
Τo Refugio Dos Papagaios Ξενοδοχείο προσφέρει Δωμάτιο με κρεβάτι queen-size και Δίκλινο δωμάτιο. - ❓
Ποια είναι η πολιτική ακύρωσης σε τo Refugio Dos Papagaios Ξενοδοχείο;
Εδώ έχει δωρεάν ακύρωση. Για περισσότερες πληροφορίες, μπορείτε να επικοινωνήσετε με τo Refugio Dos Papagaios Ξενοδοχείο.